Рецептурний відпуск | без рецепта |
Торгівельна назва | |
Категорія | |
GTIN | 4820058671160, 4820235550141 |
Країна виробник | Україна |
Код АТС/ATX | F05.01.01 |
Рецептурний відпуск | без рецепта |
Кількість в упаковці | 1 |
Код Моріон | 181327 |
Виробник |
Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.
Комплектация:
Пробирки:
Тест-система для выявления вируса гепатита С.
Гепатит С - это инфекционное заболевание, вызываемое вирусом гепатита С (HCV).
Гепатит С является одной из самых опасных болезней печени вирусной этиологии, распространенность которой ежегодно растет. HCV является оболочечным вирусом малых размеров, генетический материал которого представлен одноцепочечной молекулой РНК с положительной полярностью. Констатация наличия у больного гепатита С базируется на выявлении специфических лабораторных маркеров инфекции. Наиболее распространенным серологическим маркером гепатита С являются антитела к вирусу. Быстрые тесты позволяют выявить вирусоспецифические антитела классов IgG и IgM в образцах цельной крови, сыворотки, плазмы.
Для виявлення вірусу гепатиту С є швидким тестом для якісного визначення антитіл до вірусу гепатиту С у цілісній крові, сироватці або плазмі з метою діагностики гепатиту С.
Тест є якісним аналізом, тому за його допомогою неможливо визначити кількісний зміст або рівень вмісту антитіл до вірусу гепатиту С.
Позитивний результат тесту лише вказує на наявність антитіл до вірусу гепатиту С у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для встановлення діагнозу вірусного гепатиту С.
Як і у всіх випадках діагностики, результат тесту має розглядатися в сукупності з усією клінічною інформацією.
У разі коли результат тесту негативний, а симптоми захворювання присутні, рекомендується додаткове тестування з використанням інших діагностичних методів.
Отриманий негативний результат не виключає можливості вірусного гепатиту С.
Застереження
Забір та підготовка зразків
Матеріалом для дослідження може бути цільна кров (з вени чи пальця), сироватка чи плазма.
Для відбору капілярної крові із пальця необхідно:
Дослідження капілярної крові необхідно проводити негайно після забору. Така кров не підлягає зберіганню для подальшого використання із тестами Cito Test HCV.
Для отримання сироватки збирають кров у ємність без антикоагулянту, дають крові звернутися, відокремлюють сироватку якнайшвидше, щоб уникнути гемолізу і переносять в окрему пробірку.
Для отримання плазми кров збирають у ємність із антикоагулянтом (гепарин, ЕДТА). Після осідання формених елементів (центрифугують при 1500-3000 об/хв.) плазму, що утворилася, переносять в окрему пробірку.
Зразки сироватки і плазми можуть зберігатися протягом 3 днів при температурі 2-8 °С, для тривалого зберігання використовують температурний режим -20 °С. Перед
тестуванням заморожені зразки розморожують та ретельно перемішують. Допускається одноразове заморожування-розморожування зразків сироватки та плазми крові.
Цілісна венозна кров може зберігатися при температурі 2-8 ° С і використовуватися для тестування протягом двох днів. Цілісна венозна кров не підлягає заморожуванню
для подальшого дослідження із використанням тестів Cito Test HCV.
ПРОЦЕДУРА ТЕСТУВАННЯ
1. Приготувати всі необхідні для дослідження матеріали: годинник, тест-систему, зразок крові.
2. Довести тест-касету, зразок крові, буфер до кімнатної температури (15 – 30 °С).
3. Відкрити запаяний пакет, дістати тест-касету та піпетку із запаяного пакета та негайно використати.
4. Перевірити наявність маркування "НС" на тест-касеті.
5. При дослідженні зразків сироватки та плазми:
а) використовуючи лабораторну піпетку: внести 10 мкл сироватки або плазми в лунку (3)
касеті, потім додати 2 краплі буфера (приблизно 80 мкл) та почати відлік часу.
Уникати потрапляння бульбашок повітря в лунку.
б) використовуючи одноразову піпетку: тримаючи піпетку вертикально, внести 1 краплю сироватки
або плазми (приблизно 10 мкл) у лунку (S) на касеті, потім додати 2 краплі буфера (приблизно 80 мкл) та почати відлік часу.
6. При дослідженні зразків цільної венозної крові:
а) використовуючи лабораторну піпетку: внести 20 мкл цільної венозної крові в лунку (S) на касеті, потім додати 2 краплі буфера (приблизно 80 мкл) та розпочати відлік часу. Уникати потрапляння бульбашок повітря в лунку.
б) використовуючи одноразову піпетку для зразка: тримаючи піпетку вертикально, внести 2 краплі цільної венозної крові (приблизно 20 мкл) у лунку (3) на касеті, потім додати 2 краплі буфера (приблизно 80 мкл) та розпочати відлік часу.
7. При дослідженні зразків капілярної крові: відібрану піпеткою кров внести в лунку (S) на пристрої в об'ємі 2 краплі (20 мкл), потім додати 2 краплі буфера (приблизно 80 мкл) і почати відлік часу.
8. Інтерпретацію результатів тестування провести через 10 хвилин після внесення зразка до лунки (S) медичного виробу. Не підлягає інтерпретації результат тестування через 20 хвилин.
ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТУ
Позитивним вважається результат з появою двох чітких ліній червоного кольору. Одна лінія має з'явитися у контрольній зоні (С), друга – у тестовій зоні (Т)
тіста. Інтенсивність забарвлення лінії в тестовій зоні (Т) може змінюватись залежно від концентрації антитіл до вірусу гепатиту С у досліджуваному зразку. Поява лінії червоного кольору будь-якої інтенсивності в тестовій зоні (Т) інтерпретується як позитивний результат тестування якісне виявлення антитіл до вірусу гепатиту С.
Негативним вважається результат при появі однієї чіткої лінії червоного кольору в контрольній зоні тесту. Лінія червоного або рожевого кольору у тестовій зоні (Т)
відсутня.
Недійсним вважається результат за відсутності лінії червоного кольору в контрольній зоні тесту. Причиною недійсного результату тестування може бути недостатня кількість досліджуваного зразка, недотримання процедури тестування, недотримання термінів придатності та умов зберігання швидких тестів. При отриманні недійсного результату тестування, необхідно повторити дослідження з використанням іншої тест-касети.
24 місяці із моменту виробництва. Тест повинен знаходитись у герметичній упаковці до моменту використання. Чи не заморожувати.
Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Тест можна зберігати і транспортувати за кімнатної температури або в холодильнику при температурі від 2° до 30°С. Тест стабільний до закінчення терміну придатності, зазначеного на герметичній упаковці.
Захисна упаковка.
ТОВ "Фармаско", Україна
Зверніть увагу!
Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.
Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!
podorozhnyk.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.