Очікується
GTIN | 4820016100305 |
Код АТС/ATX | |
Код Моріон | 82850 |
Лікарська форма | Настойка складна по 100 мл у банках № 1; по 100 мл у флаконах № 1 |
Виробник |
Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.
діючі речовини: 1 мл препарату містить настойку складну із суміші лікарської рослинної сировини (кропиви коренів (Urticae radix) 40 мг, аїру коренів (Calami radix) 20 мг, берези бруньок (Betulae gemmae) 20 мг, буркуну трави (Meliloti herba) 20 мг, кропиви собачої трави (Leonuri cardiacae herba) 20 мг, ромашки квіток (Matricariae flos) 20 мг, софори японської плодів (Sophorae japonicae fructus) 20 мг, чистотілу трави (Chelidonii herba) 20 мг, шавлії лікарської листя (Salviae officinalis folium) 20 мг) (1:5) (екстрагент – етанол 70 %).
Настойка складна.
Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина бурого кольору зі специфічним запахом. Допускається наявність осаду.
Засоби, що застосовуються у разі доброякісної гіпертрофії передміхурової залози.
Код АТХ G04C X.
Комбінація біологічно активних речовин лікарського засобу ПРОСТАТОФІТ впливає на обмін речовин у передміхуровій залозі та коригує уродинаміку. ПРОСТАТОФІТ має протизапальну (пригнічує ексудативні процеси та розвиток фіброзно-грануляційної тканини, знижує вираженість запальної реакції), аналгетичну та спазмолітичну дію, а також помірну антиандрогенну активність при підвищеному рівні андрогенів.
У комплексній терапії хронічних простатитів, початкової стадії доброякісної гіперплазії передміхурової залози, а також неспецифічних запальних захворювань сечовивідних шляхів; для покращення уродинаміки та профілактики порушень функції передміхурової залози, зумовлених віком.
При пероральному та ректальному шляхах застосування: підвищена чутливість до компонентів препарату. При пероральному застосуванні: гіперацидні стани, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, наявність в анамнезі кровотеч з органів малого таза, бронхіальна астма, епілепсія, стенокардія, артеріальна гіпотензія, брадикардія, неврологічні синдроми, анемія, органічні зміни печінки та нирок, гострі запальні захворювання нирок. Алкоголізм в анамнезі. Одночасне застосування препаратів, що містять спирт етиловий; нейролептиків, транквілізаторів; вживання алкоголю.
Препарат може потенціювати дію седативних, снодійних, аналгетичних, антигіпертензивних препаратів, серцевих глікозидів, транквілізаторів, а також алкоголю.
У зв’язку з наявністю у складі препарату трави чистотілу його внутрішнє застосування можливе лише за призначенням та під наглядом лікаря.
У період застосування лікарського засобу (всередину) слід утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій (керування транспортними засобами та робота зі складними механізмами).
Лікарський засіб застосовувати лише чоловікам.
Перед застосуванням збовтати. ПРОСТАТОФІТ застосовувати всередину, з розрахунку 5–10 мл (1–2 чайні ложки) на 80-120 мл (⅓–½ склянки) води 2–3 рази на добу, через 1 годину після їди. Найвища разова доза при пероральному прийомі становить 10 мл (2 чайні ложки); максимальна добова доза – 20 мл. Зазвичай курс лікування становить 21 день. Курс лікування можна повторити через 2 тижні. Тривалість застосування та кратність курсів визначає лікар залежно від тяжкості перебігу захворювання та досягнутого ефекту лікування.
Для посилення терапевтичного ефекту поряд із застосуванням ПРОСТАТОФІТУ всередину його слід застосовувати ректально у вигляді мікроклізм у розведенні 1 : 20 (співвідношення препарат : вода). Для цього 5 мл препарату розвести у 100 мл (½ склянки) теплої води (35–40 °С). Мікроклізми застосовувати 1 раз на добу (краще на ніч) щодня протягом 2–3 тижнів, залежно від перебігу захворювання.
Лікарський засіб застосовувати лише дорослим чоловікам.
Передозування супроводжується гострим алкогольним отруєнням, симптоми якого аналогічні до симптомів отруєння етиловим спиртом. При концентрації спирту у крові
3–4 г/л (300–400 мг/%) розвивається виражена інтоксикація.
Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.
Також можливе виникнення шлунково-кишкових розладів та посилення проявів побічних реакцій.
Лікарський засіб зазвичай добре переноситься пацієнтами та досі не викликав побічних реакцій. Однак з опублікованих даних відомо, що застосування окремих його компонентів може спричинити алергічні реакції у вигляді риніту, гіперемії, висипів, свербежу, анафілактичного шоку, астми, набряку обличчя та шкіри, контактного дерматиту, кропив’янки; також можлива перехресна алергічна реакція на ромашку у пацієнтів з підвищеною чутливістю до полину звичайного; подразнення ниркової тканини, запаморочення, сонливість, відчуття втоми, зниження розумової та фізичної працездатності, явища диспепсії (біль у животі, нудота, діарея), печія, відчуття переповнення шлунка, метеоризм. У випадку появи будь-яких негативних реакцій необхідно звернутися до лікаря.
2 роки. Не застосовувати після завершення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С та недоступному для дітей місці.
100 мл у флаконі.
Без рецепта.
ТОВ «Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ».
Україна, 61091, Харківська обл., м. Харків, вул. Харківських дивізій, 20 літ. «А-5».
Зверніть увагу!
Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.
Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!
podorozhnyk.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.