Київ
0 800 303 111

Неовір р-н д/ін. 250мг амп. 2мл №5

Очікується

Доставка
Київ
Самовивіз з аптеки
Самовивіз з відділень поштових операторів
Доставимо за 2-3 дні
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00

Властивості препарату Неовір р-н д/ін. 250мг амп. 2мл №5

Основні

GTIN
4820014492709
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій, 250 мг/2 мл по 2 мл в ампулах № 5
Код Моріон
237253
Код АТС/ATX
Код АТС/ATX
L80.01.42
Упаковка
По 2 мл в ампулах, по 5 ампул в контурной ячеечной упаковке в пачке из картона
Виробник
Написати відгук
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Неовір р-н д/ін. 250мг амп. 2мл №5 - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: натрію оксодигідроакридинілацетат;

1 мл розчину містить натрію оксодигідроакридинілацетату 125 мг;

допоміжні речовини: натрію цитрат; кислота лимонна, моногідрат; вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленувато-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група

Імуностимулятори. Код АТХ L03А Х.

Фармакодинаміка

Препарат має противірусну дію щодо ДНК і РНК-геномних вірусів і застосовується для лікування та профілактики вірусних інфекцій. Має також виражену антихламідійну дію. Активність препарату пов’язана з його здатністю спричиняти підвищення концентрації ендогенних інтерферонів, особливо інтерферону альфа. Ін’єкція 250 мг препарату Неовір® за сироватковими титрами інтерферону еквівалентна введенню 6-9 мільйонів МО рекомбінантного інтерферону альфа. Неовір® активізує стовбурові клітини кісткового мозку, Т-лімфоцити та макрофаги. Неовір® проявляє імуномодулюючу активність, нормалізує баланс між субпопуляціями Т-хелперних і Т-супресорних клітин. При низці захворювань Неовір® здатен знизити продукування в організмі фактора некрозу пухлин (ВІЛ-інфекція, сепсис) і активізувати природні кілерні клітини (при пухлинних захворюваннях). Має виражений стимулюючий ефект на активність системи поліморфноядерних лейкоцитів.

Пік активності інтерферонів у крові та тканинах спостерігається за кілька годин після внутрішньом’язового введення препарату Неовір® та підтримується протягом 16-20 годин після введення. Неовір® виділяється з організму в незміненому вигляді з сечею.

Фармакокінетика

При введенні внутрішньом’язово біодоступність препарату Неовір® становить понад 90 %. Після введення 100-500 мг препарату Неовір® максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 15-30 хв і становить 8,3 мкг/мл. Через 5 годин визначається тільки незначна кількість препарату Неовір®, а через 6 годин Неовір® у плазмі крові не виявляється.

Препарат виділяється із організму в незміненому вигляді нирками, не піддаючись метаболізму, з періодом напіввиведення 1 година.

Через 15-30 хв після введення препарату Неовір® у плазмі крові починають збільшуватися титри сироваткового інтерферону. Виявлено 2 піки вмісту інтерферонів у плазмі крові: 70 МО/мл через 1,5-2 години та 110 МО/мл через 8-10 годин, після чого вміст починає зменшуватися. Через 24 години концентрація сироваткових інтерферонів залишається досить високою і до початкових значень повертається через 46-48 годин після введення.

Показання

Лікування (у складі комбінованої терапії):

  • грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань, у тому числі на тлі імунодефіцитних станів;
  • інфекцій, спричинених вірусом Неrреs simplex, Vаrісеllа zostеr, Неrреs simplex genitalis, у тому числі в осіб із порушеннями імунної системи;
  • цитомегаловірусної інфекції в осіб із імунодефіцитом;
  • радіаційного імунодефіциту;
  • ВІЛ-інфекції;
  • енцефалітів та енцефаломієлітів вірусної етіології;
  • гострих та хронічних гепатитів В і С;
  • уретритів, епідидимітів, простатитів, цервіцитів та сальпінгітів хламідійної етіології;
  • венеричної лімфогранульоми;
  • онкологічних захворювань;
  • розсіяного склерозу;
  • кандидозних уражень шкіри та слизових оболонок;
  • папіломавірусної інфекції.
  • профілактика грипу та інших гострих респіраторних вірусних захворювань.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Під час клінічних досліджень і застосування у клінічній практиці не було зареєстровано випадків несумісності або потенціювання дії препарату при взаємодії з іншими лікарськими препаратами.

Особливості застосування

Тривале застосування препарату Неовір® виявило відсутність негативного впливу на функції серцево-судинної, нервової, дихальної, кровотворної систем, кишково-шлункового тракту, системи виділення та інших систем організму людини. У проведених дослідженнях на тваринах і культурах тканин людини не одержано даних про наявність тератогенних, мутагенних і канцерогенних властивостей препарату.

З обережністю слід застосовувати препарат для лікування хворих літнього віку, а також осіб, яким проводять імуносупресивну терапію.

У разі поганої переносимості або тривалого локального болю рекомендується вводити Неовір® разом iз розчином місцевого анестетика. Попередньо необхідно провести нашкірну пробу на чутливість до застосовуваного анестетика. При застосуванні місцевого анестетика необхідно враховувати інформацію з безпеки місцевого анестетика.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Відсутня інформація щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Неовір® слід вводити внутрішньом’язово дорослим по 250 мг (1 ампула) або 4-6 мг/кг маси тіла. У разі необхідності разова доза препарату Неовір® може бути збільшена до 500 мг.

Курс лікування складається з 5-7 ін’єкцій препарату Неовiр® у дозі 250 мг з інтервалом 48 годин, курсова доза залежить від клінічної ситуації і перебігу захворювання. Тривалість курсу лікування – 8-12 днів.

Профілактична доза складає 250 мг (1 ампула). При тривалому застосуванні (від 3 до 12 місяців) рекомендований інтервал між введеннями препарату Неовiр® 3-7 діб.

При ВІЛ-інфекції розчин препарату Неовір® слід застосовувати в комбінації зі специфічними противірусними препаратами. Курс лікування складається з 10 ін’єкцій по 250 мг із інтервалом між ін’єкціями 48 годин. Після курсу лікування слід зробити перерву 2 місяці. Можливе застосування повторних курсів за призначеннями.

Діти

Препарат не призначати дітям.

Передозування

Відомостей стосовно передозування препарату немає.

Побічні реакції

З боку шкіри і підшкірних тканин: висипання; можлива реакція у місці введення, включаючи біль у місці ін’єкції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні реакції, підвищення температури тіла.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Помутніння розчину препарату Неовір® до молочно-білого кольору свідчить про порушення умов зберігання та непридатності до використання.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Упаковка

По 2 мл розчину (250 мг/2 мл) в ампулах зі світлозахисного скла по 2 мл, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної. По 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

АТ «Лекхім-Харків».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61115, м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

podorozhnyk.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.