Очікується
GTIN | 5904398418070 |
Код АТС/ATX | |
Термін придатності | 2 роки |
Код Моріон | 4525 |
Упаковка | По 15 г в тубе; по 1 тубе в картонной упаковке |
Об'єм | 15 г |
Дозування | 0,1% |
Виробник |
Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.
діюча речовина: гідрокортизон бутират;
1 г мазі містить 1 мг гідрокортизону бутират;
допоміжні речовини: вазелін білий - до 1 м
Мазь для зовнішнього застосування.
Основні фізико-хімічні властивості: майже безбарвної, просвічує жирної маси.
Глюкокортикостероїд для місцевого застосування.
ГКС для зовнішнього застосування, синтетичне негалогенізірованние з'єднання. Етерифікація молекули гідрокортизону залишком масляної кислоти (бутират) дозволила радикально підвищити активність даної речовини в порівнянні з нативним гидрокортизоном. Надає швидко наступає протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну дію.
Застосування у рекомендованих дозах не спричиняє пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи. Хоча застосування в високих дозах протягом тривалого часу, особливо при використанні герметичних пов'язок, може привести до збільшення вмісту кортизолу в плазмі крові, це звичайно не супроводжується зниженням реактивності гіпофізарно-надниркової системи, а припинення застосування призводить до швидкої нормалізації продукції кортизолу.
Після аплікації відбувається накопичення активної речовини в епідермісі, переважно у зернистому шарі, системна абсорбція незначна. Невелика кількість гідрокортизону 17-бутират всмоктується в системний кровотік в незміненому вигляді. Велика частина гідрокортизону 17-бутират метаболізується до гідрокортизону та інших метаболітів безпосередньо в епідермісі і в подальшому в печінці. Метаболіти і незначна частина незміненого гідрокортизону 17-бутират виводиться нирками і через кишечник.
Поверхневі, неінфіковані, чутливі до місцевих кортикостероїдів захворювання шкіри: екзема; дерматити (в т.ч. атопічний, контактний, себорейний); псоріаз; реакції на укуси комах; свербіж шкіри різної етіології.
Бактеріальні інфекції шкіри (стрепто- і стафилодермии, грамнегативний фолікуліт); вірусні інфекції шкіри (простий герпес, вітряна віспа, оперізуючий лишай); грибкові інфекції шкіри; туберкульозні та сифілітичні ураження шкіри; паразитарні інфекції шкіри; неопластичні зміни шкіри (доброякісні та злоякісні пухлини); акне, розацеа, періоральний дерматит; поствакцинальний період; порушення цілісності шкірних покривів (рани, виразки); підвищена чутливість до препарату; вагітність, період лактації.
Не слід наносити на періорбітальна область в зв'язку з ризиком розвитку глаукоми. При систематичному попаданні на кон'юнктиву виникає ризик збільшення внутрішньоочного тиску.
При вираженій лихенификации, сухості, гіперкератозі краще використовувати в формі мазі або ліпокремов.
Не рекомендується використовувати при наявності атрофічних змін шкіри.
Ризик виникнення місцевих та системних побічних ефектів збільшується при нанесенні на великі ділянки ураження, тривалому застосуванні, використанні оклюзійних пов'язок і в дитячому віці.
При відсутності ефекту протягом 2 тижнів безперервного лікування, слід уточнити діагноз.
Як і при використанні будь-якого ГКС, бажано обмежувати тривалість застосування і призначати курсову дозу, мінімально достатню для купірування шкірного процесу.
Використання в педіатрії
Можливе застосування у дітей з 6-місячного віку. У випадках застосування препарату у дітей, на область особи або під оклюзійні пов'язки тривалість курсу лікування необхідно скорочувати. При використанні у дітей площа поверхні шкіри, на яку наноситься препарат, не повинна перевищувати 20% від загальної.
У дітей пригнічення функції кори надниркових залоз розвивається швидше. Крім того, може спостерігатися зниження екскреції гормону росту. При застосуванні протягом тривалого часу необхідно спостерігати за масою тіла, ростом, рівнем кортизолу плазми. У дослідженні у дітей, які отримували по 30-60 г на тиждень протягом 4-х тижнів в порівнянні з 1% маззю гідрокортизону, ні в однієї дитини не було виявлено порушень функції кори надниркових залоз, при цьому відмінностей гідрокортизону 17-бутират по даному показнику від звичайного гідрокортизону не спостерігалося.
Препарат не обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.
Протипоказаний при вагітності і в період лактації (грудного вигодовування).
Препарат наносити в невеликій кількості на шкіру 1-3 рази на добу. При поліпшенні стану, як правило, достатньо застосування препарату 1 раз на добу або 2-3 рази на тиждень.
Загальна курсова доза не повинна перевищувати 30-60 г на тиждень. Для поліпшення проникнення, Латікорт, крем наноситься рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри масажними рухами. У разі мокли поразок шкіри ніколи не доцільно застосовувати крем під оклюційну пов'язку.
Тривалість курсу лікування призначає лікар.
Можливе застосування у дітей з 6-місячного віку.
Можливо після тривалого застосування на великих ділянках шкіри. Можуть з'явитися симптоми передозування, що проявляються посиленням побічних ефектів (набряки, артеріальна гіпертензія, зниження імунітету, а у важких випадках - розвитком синдрому Кушинга). Якщо спостерігаються симптоми гіперкортицизму, лікування слід припинити. У разі передозування слід припинити застосування лікарського засобу або застосовувати ГКС меншої сили дії.
Місцеві реакції: подразнення шкіри; в рідкісних випадках - інші місцеві реакції, характерні для терапії ГКС.
Системні реакції: при тривалому застосуванні, нанесенні на великі поверхні і / або використанні оклюзійних пов'язок можуть спостерігатися побічні ефекти, характерні для системних ГКС. Ризик виникнення місцевих та системних побічних ефектів нижче, ніж при використанні фторованих стероїдів.
2 роки.
Зберігати при температурі не вище 25 °C.
Не заморожувати.
По 15 г в тубі; по 1 тубі в картонній упаковці.
Фармзавод Ельфа А.Т, Польща.
Зверніть увагу!
Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.
Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!
podorozhnyk.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.