Київ
0 800 303 111

Бебінорм пробіотик для дітей з народження у капсулах, 10 шт.

Код товару:  8177.0060

Очікується

Доставка
Київ
Самовивіз з аптеки
Самовивіз з відділень поштових операторів
Доставимо за 2-3 дні
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом
Без перерв та вихіднихЗ 8:00 до 20:00
Основні властивості
Основні властивості
Алергікам
Алергікам
Алергікам з обережністю з обережністю
Діабетикам
Діабетикам
Діабетикам дозволено дозволено
Водіям
Водіям
Водіям дозволено дозволено
Вагітним
Вагітним
Вагітним заборонено заборонено
Годуючим матерям
Годуючим матерям
Годуючим матерям з обережністю з обережністю
Дітям
Дітям
Дітям з народження з народження
Рецептурний відпуск
Рецептурний відпуск
Рецептурный отпуск без рецепта без рецепта
Температура зберігання
Температура зберігання
Температура хранения від 5 °С до 25 °С

Властивості препарату Бебінорм пробіотик для дітей з народження у капсулах, 10 шт.

Основні

GTIN
4820063550177
Країна виробник
Україна
Кількість в упаковці
10
Рецептурний відпуск
без рецепта
Упаковка
По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в пачці
Температура зберігання
від 5 °С до 25 °С
Форма випуску
Капсули
Код АТС/ATX
A01.24.03
Код Моріон
132977
Спосіб введення
орально
Код Optima
113766
Виробник

Кому можна

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
дозволено
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
з обережністю
Дітям
з народження
Написати відгук
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Бебінорм пробіотик для дітей з народження у капсулах, 10 шт. - Інструкція для застосування

Склад

Одна капсула містить:

  • живі ліофілізовані іммобілізовані бактерії Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium bifidum – не менш 6 млрд. (billions) КУО/г*(СFU/g) - 160 мг(mg);
  • пектин (полігалактурова кислота) - 24 мг (mg);
  • лактулоза - 12 мг (mg);

допоміжні речовини: кремнію діоксид, магнію стеарат - 4 мг (mg).

Опис

Властивості синбіотика Бебінорм зумовлені властивостями його компонентів та їх синергічним поєднанням.

Пробіотична дія. Мікроорганізми, що входять до складу Бебінорм, мають високу антагоністичну активність до патогенних мікроорганізмів. Антагоністична активність спрямована проти екзогенної мікробіоти та ґрунтується на різних біохімічних механізмах: синтезу антимікробних сполук, бактеріоцинів, а також органічних кислот. Бактеріоцини проявляють специфічну антагоністичну активності відносно мікроорганизмів роду Bacillus, Enterococcus, E. coli, Salmonella, Clostridium, Shigella, Staphylococcus і Streptococcus. Бактеріоцини сприяють антимікробної активності шляхом проникнення через пори клітинної стінки патогена, що призводить до лізису клітин патогена та запобіганню біосинтезу його клітинної стінки. Білкова природа бактеріоцинів робить їх стійкими до дії ферментів, таких як амілаза та ліпаза, продукуємих патогенами.

Біфідобактерії, які входять до складу Бебінорм, ефективно конкурують з патогенними мікроорганізмами за сайти адгезії на епітеліальних клітинах макроорганізму. Тим самим - вони забезпечують колонізаційну резистентність та протиінфекційний захист організму. Біфідобактерії прикріплюються і до клітин самих патогенів (збудників інфекційних хвороб), запобігаючи адгезії останніх на ентероцитах, що сприяє пришвидченню елімінації патогенів. Здатність біфідобактерій прикріплюватися до епітеліоцитів відіграє важливу роль в колонізації шлунково-кишкового тракту, запобігаючи їх швидкій елімінації перистальтикою кишечника. Цей фактор забезпечує біфідобактеріям конкурентоспроможність у екосистемі кишечнику.

Організм людини не здатен самостійно синтезувати вітаміни і має отримувати їх із довкілля. Одним із джерел утворення низки вітамінів є саме нормальна мікробіота кишечнику, тому дисбіоз часто супроводжується ознаками вітамінної недостатності. Біфідобактерії синтезують амінокислоти, вітаміни групи К, тіамін, рибофлавін, нікотинову, пантотенову та фолієву кислоти, піридоксин та ціанокобаламін, які всмоктуються в кишечнику.

Біфідобактерії пригнічують ріст небажаної мікрофлори дією оцтової та молочної кислот (фінішних продуктів метаболізму цих мікроорганізмів), вони знижують рН в шлунково-кишковому тракті, створюючи несприятливі умови для розвитку патогеннів, здійснюють бактеріостатичну дію.

Біфідобактерії, що містяться в Бебінормі, просуваючись по кишечнику, деіммобілізуються із захисної біополімерної матриці та коригують склад мікрофлори кишечнику. А вивільнена від іммобілізованих компонентів матриця біополімерів виступає в ролі ентеросорбенту токсинів.

Регуляторна дія. Складові синбіотику Бебінорм комплексно нормалізують травлення, підтримують здоров'я мікробіоти кишечнику, зменшують симптоми моторно-евакуаторної дисфункції шлунку та кишечнику.

Біфідобактерії розкладають в кишечнику речовини, які не можуть засвоюватись організмом людини, включаючи нерозчинний крохмаль, складні вуглеводи, олігоцукри, протеїни та муцин, на більш прості речовини. В результаті цього метаболізму утворюються коротколанцюгові кислоти, такі як молочна та оцтова, які необхідні для компенсації щоденних енергетичних потреб організму людини.

Пребіотична дія лактулози та пектину, які входять до складу Бебінорм, направлена на створення оптимальних умов життєдіяльності біфідо - і лактобактерій, прискорення їх розмноження та адгезії в зоні їх природного існування. Молекула лактулози не розщеплюється ферментами тонкої кишки, внаслідок чого, вона залишається інтактною аж до потрапляння в товсту кишку, де відбувається її розкладання під дією бактерій. У товстій кишці лактулоза ферментується. Результатом ферментації є низькомолекулярні коротколанцюгові органічні кислоти: молочна, оцтова, масляна та пропіонова, підкислюється вміст кишечника, підвищується осмотичний тиск у товстій кишці, регулюється транзит хімусу і поліпшується всмоктування води, натрію, хлору, а також кальцію і магнію. Коротколанцюговим кислотам властиво регулювати перистальтику товстого кишечника, стимулюючи або стримуючи моторику шлунково-кишкового тракту. У товстій кишці лактулоза є ідеальним живильним субстратом для біфідобактерій, що призводить до пригнічення протеолітичної умовно-патогенної мікрофлори, яка продукує токсини.

Пектин не гідролізується ферментами травного тракту людини. Він розщеплюється тільки в товстому кишечнику під дією бактеріальних ферментів. У шлунково-кишковому тракті пектини утворюють гелеподібну масу, яка при русі по кишечнику формує пристінкову слизову оболонку і тим самим захищає від подразнень стінку кишечнику, а також адсорбує токсичні речовини, які містяться в шлунковому соку, запобігаючи їх реадсорбції. Поступаючи в товсту кишку, пектини піддаються частковій ферментації кишковою мікрофлорою, стимулюючи тим самим зростання корисних симбіонтів і надаючи біфідогенний ефект. При цьому утворюються коротколанцюгові органічні кислоти (пропіонова, масляна, оцтова), які сприяють підтримці рівня pH кишечника і беруть участь в енергетичному обміні організму, а також виявляють протизапальний і антиканцерогенний ефект. Карбоксильні і гідроксильні групи цих кислот зв'язують свинець, кадмій, ртуть та ін. в крові та сприяють їх виходу з депо з подальшим виведенням із сечею.

Імуномодулююча дія. Біфідобактерії, що входять до складу Бебінорм, сприяють нормалізації пригніченої імунної системи, а за умови її нормального функціонування не порушують її роботу. Вони здійснюють імуномодулюючу дію за механізмами гальмування запальних реакцій, регулювання експресії ТLR (Toll-likereceptors), активації DCs (Dendritic) і NK (NaturalKiller), проліферації лімфоцитів, балансування Т-хелперів (Th1/Th2), секреції специфічного IgA, який додатково обмежує мікробну взаємодію з епітелієм.

Показання

  • Гострі кишкові інфекції (ГКІ), характерні для дитячого віку (сальмонельоз, шигелезна інфекція, ешеріхіози), ГКІ невстановленої етіології;
  • при інтоксикаціях (отруєннях) екзогенного (харчові, хімічні, лікарські, важкими металами, радіонуклідами, пестицидами та ін.) і ендогенного походження (що виникають при різних захворюваннях і дисфункції внутрішніх органів);
  • при інфекційних захворюваннях (включаючи стафілокок, стрептокок, синьогнійну паличку);
  • при вірусних інфекціях, у т.ч. при герпесі (включаючи цитомегаловірус), ротавірусній інфекції;
  • при дисбактеріозах різного походження;
  • при діареї різного походження в т.ч. антибіотик-асоційованої діареї;
  • при грипі, ГРВІ, гаймориті, тонзиліті, бронхіті;
  • при запальних захворюваннях дихальної системи бактеріального та вірусного походження - гаймориті, фарингіті, ларингіті, тонзиліті (ангіні), бронхіті, запаленні легенів, грипі та інших гострих і хронічних респіраторних захворюваннях;
  • при алергічних захворюваннях і станах (атопічний дерматит, нейродерміт, кропив'янка, бронхіальна астма та ін.);
  • при запорах;
  • при використанні антибіотиків та інших хімічних синтетичних лікарських засобів для лікування дитини;
  • при використанні у матері антибіотиків або інших хімічних синтетичних лікарських засобів протягом останніх 10 днів вагітності;
  • при відсутності грудного годування, порушення режиму вигодовування дитини, неправильному введенні прикорму. Для підтримки здоров'я - при зміні харчування (перехід з грудного годування на молоко, на перші каші і т.д.);
  • для сприяння формуванню стану стійкої здоров'я, нормального травлення і високого власного імунітету дитини, а також - у майбутнього дорослої людини.

Протипоказання

Галактоземія, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застереження. На початку прийому може бути тимчасове послаблення випорожнень, що не є підставою для відміни прийому препарату.

Спосіб застосування та дози

Мінімальна рекомендована добова доза становить:

  • дітям від 0 до 1 року - половину вмісту капсули 1 раз на добу;
  • дітям від 1 до 3 років по 1 капсулі 1 раз на добу;

Приймати перорально за 30 хвилин (min) до прийому їжі.

Перед прийомом рекомендується внести вміст капсули у 10-20мл (ml) теплої води й акуратно розмішувати до отримання однорідної суспензії.

Не рекомендовано перевищувати зазначену кількість добового дозування.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Підвищена доза можлива за рекомендацією лікаря.

Мінімальна рекомендована тривалість курсу: 14 діб.

Термін придатності

Дату виробництва і строк придатності - дивись на блістері.

Номер партії збігається з датою виробництва.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, в чистих провітрюваних приміщеннях, у місцях захищених від потрапляння прямих сонячних променів, при температурі не вище 25 ºС та відносній вологості повітря не вище 80 % у недоступному для дітей місці. Рекомендовано зберігати в холодильнику. Уникати заморожування.

Упаковка

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

«Науково-виробниче підприємство« Аріадна », Україна.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

вул. Моторна, д. 8а, м Одеса, Україна.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник для медичних рекомендацій.

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

podorozhnyk.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті podorozhnyk.ua. Детальніше про відмову від відповідальності.