Київ
0 800 303 111

Севеламер-виста таблетки по 800 мг, 180 шт.

Код товара:  2953.2016

Ожидается

Доставка
Київ
Самовывоз из аптеки
Самовывоз из отделений почтовых операторов
Доставим за 2-3 дня
Бесплатный чат с опытным фармацевтом
Без перерывов и выходныхС 8:00 до 20:00
Основные свойства
Основные свойства
Аллергикам
Аллергикам
Аллергикам с осторожностью с осторожностью
Беременным
Беременным
Беременным с осторожностью с осторожностью
Кормящим матерям
Кормящим матерям
Кормящим матерям с осторожностью с осторожностью
Детям
Детям
Детям запрещено запрещено
Температура хранения
Температура хранения
Температура хранения от 5 °С до 25 °С
Рецептурный отпуск
Рецептурный отпуск
Рецептурный отпуск только с рецептом по рецепту

Свойства препарата Севеламер-виста таблетки по 800 мг, 180 шт.

Основные

Действующее вещество
Торговое название
Севеламер
Категория
GTIN
5060439450666
Страна производитель
Испания
Код Морион
440840
Температура хранения
от 5 °С до 25 °С
Срок годности
3 года
Рецептурный отпуск
по рецепту
Форма выпуска
Таблетки
Способ введения
для перорального применения
Упаковка
180 таблеток в контейнере.
Код Optima
104225
Производитель

Кому можна

Аллергикам
с осторожностью
Беременным
с осторожностью
Кормящим матерям
с осторожностью
Детям
запрещено
Написать отзыв
avatar

Вы уже покупали этот товар?

Перед публикацией Ваш отзыв может быть отредактирован для исправления грамматики, орфографии или удаления неприемлемых слов и контента. Отзывы, которые, как нам кажется, созданы заинтересованными сторонами, не будут опубликованы. Старайтесь рассказывать о собственном опыте, избегая обобщений.

bonus
Тому, кто оставит первый отзыв, мы начислим50грн бонусовна следующие покупки, а также дополнительно1 грн за каждый лайк,поставленный вашим отзывам! Максимальный размер бонусов —100грн.Подробнее

Севеламер-виста таблетки по 800 мг, 180 шт. - Инструкция по применению

Состав

действующее вещество: севеламер;

1 таблетка, покрытая пленочной оболочкой, содержит севеламер карбоната 800 мг;

другие составляющие: лактоза, моногидрат; кремния диоксид коллоидный безводный; стекарат цинка;

компоненты покрытия: гипромелоза (15 мПа·с), гипромелоза (5 мПа·с), диацетилированные моноглицериды, вода очищенная.

Лекарственная форма

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой.

Основные физико-химические свойства: овальные таблетки от белого до почти белого цвета, покрытые пленочной оболочкой без линии разделения. Таблетки имеют гравировку "SVL" с одной стороны.

Фармакотерапевтическая группа

Лекарственные средства для лечения гиперкалиемии и гиперфосфатемии. Код ATX V03A E02.

Фармакодинамика

Фармакодинаміка.

Севеламер-Віста містить севеламер — фосфатозв’язуючий полімер, що не абсорбується і не містить металів та кальцію. Севеламер містить численні аміни, відокремлені одним атомом вуглецю від основного ланцюга полімеру, які приєднують протон у шлунку. Ці аміни з приєднаним протоном зв’язують негативно заряджені іони, такі як фосфат із їжі, в кишечнику. Завдяки зв’язуванню фосфату в шлунково-кишковому тракті та зменшенню абсорбції севеламер знижує концентрацію фосфату в сироватці крові. Під час лікування фосфатозв’язуючими препаратами необхідний регулярний контроль рівня фосфору в сироватці крові.

У процесі двох рандомізованих, перехресних клінічних досліджень севеламеру карбонату (як у формі таблеток, так і у формі порошку) за умов застосування 3 рази на добу виявлявся терапевтично еквівалентним севеламеру гідрохлориду і, отже, ефективним для контролю фосфору в сироватці крові пацієнтів і з хронічною хворобою нирок (ХХН), які перебували на гемодіалізі.

Результати першого дослідження довели, що севеламеру карбонат у таблетках, який приймали 3 рази на добу, був еквівалентним севеламеру гідрохлориду у таблетках, який приймали 3 рази на добу 79 пацієнтів, що перебували на гемодіалізі, які отримували рандомізоване лікування протягом 8 тижнів (середні значення середньозважених у часі рівнів фосфору в сироватці становили 1,5 ± 0,3 ммоль/л як для севеламеру карбонату, так і для севеламеру гідрохлориду). Результати другого дослідження довели, що севеламеру карбонат у вигляді порошку, який приймали 3 рази на добу, був еквівалентним севеламеру гідрохлориду в таблетках, який приймали 3 рази на добу, у 31 пацієнта, який перебував на гемодіалізі з гіперфосфатемією (визначеною як рівень фосфору в сироватці крові ≥

1,78 ммоль/л) і отримував рандомізоване лікування протягом 4 тижнів (середні значення середньозважених у часі рівнів фосфору в сироватці становили 1,6 ± 0,5 ммоль/л для севеламеру карбонату у формі порошку та 1,7 ±0,4 ммоль/л для севеламеру гідрохлориду у формі таблеток).

У клінічних дослідженнях із залученням пацієнтів, які перебували на гемодіалізі, севеламер окремо не мав послідовного і клінічно значущого впливу на інтактний паратиреоїдний гормон (ІПТГ). Проте у 12-тижневому дослідженні із залученням пацієнтів, які перебували на перитонеальному діалізі, спостерігалося схоже зниження рівня ІПТГ порівняно з пацієнтами, які отримували кальцію ацетат. Пацієнти із вторинним гіперпаратиреозом повинні приймати Севеламер-Віста в контексті комплексного лікування, яке може включати додатковий кальцій, 1,25-дигідроксивітамін D3 або один із його аналогів для зниження рівня ІПТГ.

Було показано, що севеламер зв’язує жовчні кислоти в експериментальних моделях на тваринах in vitro та in vivo. Зв’язування жовчних кислот за допомогою іонообмінних смол є загальновизнаним методом зниження холестерину крові. У клінічних дослідженнях севеламеру середній рівень як загального холестерину, так і холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) знижувався на 15–39 %. Зниження холестерину спостерігалося через 2 тижні лікування і підтримувалося при довготривалому лікуванні. Рівні тригліцеридів, холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ЛВПЩ) і альбуміну не змінювалися після лікування севеламером.

Оскільки севеламер зв’язує жовчні кислоти, він може перешкоджати всмоктуванню жиророзчинних вітамінів, таких як A, D, Е і К.

Севеламер не містить кальцію та знижує частоту проявів гіперкальціємії порівняно з пацієнтами, які приймають тільки фосфатозв’язуючі речовини на основі кальцію. Дії севеламеру на фосфор і кальцій, як було показано, підтримуються упродовж усього дослідження з однорічним подальшим спостереженням. Ця інформація була отримана під час досліджень, у яких застосовувався севеламеру гідрохлорид.

Діти

Безпеку та ефективність застосування севеламеру карбонату пацієнтам із гіперфосфатемією з ХХН оцінювали в багатоцентровому дослідженні з 2-тижневим рандомізованим плацебо-контрольованим періодом фіксованої дози. Всього у дослідженні був рандомізований 101 пацієнт (віком від 6 до 18 років із діапазоном BSA від 0,8 до 2,4 м2). 49 пацієнтів отримували севеламеру карбонат, а 51 пацієнт отримував плацебо протягом 2 тижнів. Після цього всі пацієнти отримували севеламеру карбонат протягом 26-тижневого періоду визначення дози. У дослідженні севеламеру карбонат знижував рівень фосфору в сироватці крові за середньою різницею LS в 0,90 мг/дл порівняно з плацебо та вторинними кінцевими показниками ефективності. У педіатричних пацієнтів із гіперфосфатемією, вторинною для ХХН, севеламеру карбонат значно знизив рівень фосфору в сироватці крові порівняно з плацебо протягом 2-тижневого періоду фіксованої дози. Відповідь на лікування зберігалася у педіатричних пацієнтів, які отримували севеламеру карбонат протягом 6-місячного відкритого періоду титрування дози. 27 % педіатричних пацієнтів досягли відповідного рівня фосфору в сироватці крові в кінці лікування. Ці показники становили 23 % та 15 % у підгрупі пацієнтів, які перебували на гемодіалізі та перитонеальному діалізі відповідно. На реакцію на лікування протягом 2-тижневого періоду фіксованої дози не впливав BSA, на відміну від цього, не спостерігалося жодної відповіді на лікування у дітей з рівнем фосфору

Фармакокинетика

Фармакокинетические исследования севеломера карбоната не проводились. Севеламер гидрохлорид, содержащий тот же активный элемент, что и севеламер карбонат, не всасывается из желудочно-кишечного тракта, что было подтверждено при исследовании всасывания с участием здоровых добровольцев.

Показания

Севеламер-виста показан для лечения гиперфосфатемии у взрослых пациентов, находящихся на гемодиализе или перитонеальном диализе.

Севеламер-Виста также показан для контроля гиперфосфатемии у взрослых пациентов с хроническим заболеванием почек, не находящихся на диализе, с содержанием фосфора в сыворотке крови ≥1,78 ммоль/л.

Севеламер-Виста следует применять в составе комплексной терапии, включающей кальциевую добавку, 1,25-дигидроксивитамин D3 или один из его аналогов для контроля развития почечной остеодистрофии.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к действующему веществу или к компонентам препарата.

Гипофосфатемия.

Кишечная непроходимость (обструкция).

Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий

Диализ.

Исследования взаимодействия препарата с другими лекарственными средствами у пациентов, находящихся на диализе, не проводились.

Ципрофлоксацин.

В исследованиях взаимодействия с привлечением здоровых добровольцев севеламера гидрохлорид, содержащий такой активный компонент, что и Севеламер-Виста, снижал биодоступность ципрофлоксацина примерно на 50% при сопутствующем применении ципрофлоксацина с севеламером гидрохлоридом. Следовательно, Севеламер-Вист не следует принимать одновременно с ципрофлоксацином.

Циклоспорин, микофенолата мофетил и такролимус у пациентов, перенесших трансплантацию.

У больных, перенесших трансплантацию органов, при одновременном применении севеламера гидрохлорида и циклоспорина, микофенолата мофетила и такролимуса сообщалось о снижении уровней этих препаратов, однако без каких-либо клинических последствий (например, отторжение трансплантата). Возможность взаимодействия не может быть исключена, поэтому необходимо тщательно контролировать концентрацию микофенолата мофетила, циклоспорина и такролимуса в крови во время их применения в комбинации и после их отмены.

Левотироксин.

Сообщалось об очень редких случаях гипотиреоза у пациентов, одновременно принимавших севеламера гидрохлорид, содержащий такой активный компонент, что и севеламера карбонат, и левотироксин. Следовательно, у пациентов, принимающих севеламер карбонат и левотироксин, рекомендуется тщательный мониторинг уровней тиреотропного гормона (ТТГ).

Противоаритмические и противосудорожные лекарственные средства.

Пациенты, принимающие противоаритмические лекарственные средства для контроля аритмий и противосудорожные лекарственные средства для предотвращения приступов, к клиническим исследованиям не привлекались. Поэтому следует с осторожностью назначать Севеламер-Виста пациентам, принимающим противоаритмические лекарственные средства.

Дигоксин, варфарин, эналаприл и метопролол.

В исследованиях взаимодействия лекарственного средства с участием здоровых добровольцев севеламера гидрохлорид, содержащий такой активный компонент, что и севеламер карбонат, не оказывал влияния на биодоступность дигоксина, варфарина, эналаприла и метопролола.

Ингибиторы протонной помпы.

При послерегистрационном применении поступали сообщения об очень редких случаях повышения уровня фосфатов у пациентов, принимавших ингибиторы протонной помпы вместе с севеламером карбонатом.

Биологическая доступность.

Севеламер-виста не абсорбируется и может влиять на биодоступность других лекарственных средств. При применении любого лекарственного средства, когда снижение биодоступности может оказать клинически значимое влияние на безопасность и эффективность, данное лекарственное средство следует принимать не менее чем за 1 час до или через 3 часа после применения Севеламера-Виста, в противном случае врач должен рассмотреть необходимость осуществление мониторинга уровня этих препаратов в крови.

Особенности применения

Ефективність та безпека Севеламеру-Віста не визначалися для дорослих пацієнтів із хронічними захворюваннями нирок, які не перебувають на діалізі, із вмістом фосфору в сироватці крові

Ефективність та безпека Севеламеру-Віста не були досліджені у пацієнтів з такими розладами:
  • дисфагія (утруднене ковтання);
  • розлади ковтання;
  • тяжкі розлади моторики шлунково-кишкового тракту, у тому числі нелікований або тяжкий парез шлунка, затримка шлункового вмісту та затруднена або нерегулярна дефекація;
  • активні запальні захворювання кишечнику;
  • пацієнти, які мають в анамнезі серйозні операції на шлунково-кишковому тракті.
Тому для цієї категорії пацієнтів Севеламер-Віста слід застосовувати з обережністю.

Кишкова обструкція та повна і часткова непрохідність.

Дуже рідко спостерігалися кишкова обструкція та повна або часткова непрохідність кишечнику у пацієнтів протягом лікування севеламеру гідрохлоридом (капсули/таблетки), який містить такий активний компонент, що й севеламеру карбонат. Провісником цього симптому може бути запор. Пацієнти із запором повинні перебувати під ретельним спостереженням під час лікування препаратом. Слід переглянути доцільність терапії Севеламером-Віста у пацієнтів, у яких розвивається тяжкий запор або симптоми інших тяжких шлунково-кишкових розладів.

Жиророзчинні вітаміни.

У пацієнтів із ХХН може спостерігатися низький рівень вiтамiнiв A, D, E i K, залежно від харчового раціону та тяжкості захворювання. Не виключається, що Севеламер-Віста може зв’язувати жиророзчинні вітаміни, що містяться у спожитій їжі. Тому у пацієнтів, які не приймають ці вітаміни додатково, потрібно контролювати рівні вiтамiнiв A, D, E i К та за необхідності додавати ці вiтамiни відповідно до рекомендацій.

Пацієнтам із ХХН, які не перебувають на діалізі, рекомендується застосування вітаміну D (близько 400 МО нативного вітаміну D щоденно), наприклад у складі полівітамінного препарату, який застосовується окремо від Севеламеру-Віста. Рекомендується здійснювати додатковий моніторинг рівня жиророзчинних вітамінів та фолієвої кислоти у пацієнтів, які перебувають на перитонеальному діалізі, оскільки під час здійснення клінічного дослідження рівень вітамінів A, D, E i K у таких пацієнтів не вимірювався.

Дефіцит солей фолієвої кислоти.

Дотепер даних щодо виключення можливості дефіциту солей фолієвої кислоти при довготривалій терапії препаратом недостатньо. У пацієнтів, які не приймають фолієву кислоту додатково, але приймають севеламер, слід регулярно оцінювати рівень солей фолієвої кислоти у сироватці крові.

Гіпокальціємія/гіперкальціємія.

У пацієнтів із ХХН може розвинутися гіпокальціємія або гіперкальціємія. Севеламер-Віста не містить кальцію. Рівень кальцію в сироватці крові необхідно контролювати з регулярними інтервалами, і у разі розвитку гіпокальціємії слід призначити елементарний кальцій.

Метаболічний ацидоз.

Пацієнти із хронічною нирковою недостатністю схильні до розвитку метаболічного ацидозу. Тому рекомендується здійснювати ретельний моніторинг рівня бікарбонатів у сироватці крові.

Перитоніт.

У пацієнтів, які перебувають на діалізі, існують певні ризики розвитку інфекції, характерні для модальності діалізу. Перитоніт є відомим ускладненням у пацієнтів, які перебувають на перитонеальному діалізі (ПД), у клінічному дослідженні із застосуванням севеламеру гідрохлориду відзначали більшу кількість випадків виникнення перитоніту порівняно з контрольною групою. Тому слід здійснювати ретельний моніторинг пацієнтів, які перебувають на ПД, щоб гарантувати надійне застосування відповідного асептичного методу зі швидким розпізнаванням та лікуванням будь-яких ознак та симптомів, пов’язаних із перитонітом.

Утруднене ковтання та удушення.

Надходили нечасті повідомлення про утруднене ковтання таблеток Севеламер-Віста. Більшість із цих випадків спостерігалися у пацієнтів із супутніми захворюваннями, такими як розлади ковтання або патологічні зміни з боку стравоходу. Пацієнтам з утрудненим ковтанням препарат Севеламер-Віста слід застосовувати з обережністю. Для пацієнтів з утрудненим ковтанням в анамнезі слід зважити доцільність застосування препарату Севеламер-Віста у формі порошку для приготування оральної суспензії.

Гіпотиреоз.

Рекомендується здійснювати ретельний моніторинг пацієнтів, які страждають на гіпотиреоз та сумісно приймають севеламеру карбонат і левотироксин.

Довготривале лікування.

У клінічному випробуванні тривалістю 1 рік не спостерігалося жодних ознак накопичення севеламеру. Однак не можна повністю виключати можливість абсорбції та накопичення севеламеру під час тривалого лікування (більше 1 року).

Гіперпаратиреоз.

Севеламер-Віста не показаний для контролю гіперпаратиреозу. Пацієнтам із вторинним гіперпаратиреозом препарат потрібно застосовувати в контексті багатоцільового терапевтичного підходу, який може включати добавки кальцію, 1,25-дигідроксивітаміну D3 або одного з його аналогів для зниження рівня ІПТГ.

Запальні шлунково-кишкові розлади.

У літературних джерелах згадуються випадки серйозних запальних захворювань різних відділів шлунково-кишкового тракту (враховуючи серйозні ускладнення, такі як кровотеча, перфорація, виразки, некрози, коліт тощо), пов’язані з наявністю кристалів севеламеру. Однак причинно-наслідковий зв’язок між кристалами севеламеру та розвитком таких розладів не був продемонстрований. Лікування севеламеру карбонатом слід повторно оцінити в пацієнтів, у яких розвиваються серйозні шлунково-кишкові симптоми.

Непереносимість лактози.

Таблетки Севеламер-Віста містять лактозу. Пацієнтам із рідкісними спадковими проблемами непереносимості галактози, дефіциту лактази або мальабсорбції глюкозо-галактози не слід приймати цей препарат.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с механизмами

Севеламер не имеет или обладает очень незначительной способностью влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Применение в период беременности или кормления грудью

Беременность.

Нет информации или имеются ограниченные данные по применению севеламера беременными женщинами. Исследования на животных показали определенную репродуктивную токсичность при введении севеламера животным в высоких дозах. Также было показано, что севеламер снижает усвоение некоторых витаминов, в том числе фолиевой кислоты. Потенциальный риск для человека неизвестен. Севеламер-Виста может быть назначен беременным женщинам исключительно при строгой необходимости и после тщательной оценки соотношения польза/риск матери и плода.

Период кормления грудью.

Неизвестно, выделяется ли севеламер или его метаболиты в грудное молоко. Отсутствие всасывания севеламера показывает, что его выделение в грудное молоко маловероятно. Решение о продолжении/прекращении кормления грудью или продолжении/прекращении применения препарата Севеламер-Виста следует принимать, ввиду пользы грудного кормления для ребенка и пользы терапии для матери.

фертильность.

Данные о влиянии севеламера на фертильность у человека отсутствуют. Исследования на животных показали, что севеламер не приводит к снижению фертильности у самцов или самок животных при экспозициях препарата, эквивалентных двойной максимальной дозе, которая использовалась в клинических исследованиях (13 г/сут) в перечислении на относительную площадь поверхности тела.

Способ применения и дозы

Спосіб застосування.

Для перорального застосування. Таблетки слід ковтати цілими, не подрібнюючи, не ділячи та не розжовуючи. Таблетки слід застосовувати з їжею, а не натщесерце.

Дози.

Початкова доза.

Рекомендована початкова доза севеламеру карбонату становить 2,4 г або 4,8 г на добу залежно від клінічних потреб та рівня вмісту фосфору в сироватці крові. Севеламер-Віста слід приймати 3 рази на добу під час вживання їжі.

Таблиця 1

Рівень фосфату в сироватці крові пацієнтів

Сумарна щоденна доза севеламеру карбонату, яку приймають під час 3-х вживань їжі

1,78–2,42 ммоль/л (5,5–7,5 мг/дл)

2,4 г*

>2,42 ммоль/л (>7,5 мг/дл)

4,8 г*


*із подальшим титруванням згідно з інструкцією.

Пацієнтам, які раніше приймали фосфатозв’язуючі препарати (на основі севеламеру гідрохлориду або кальцію), Севеламер-Віста слід застосовувати, поступово збільшуючи дозу по 1 г, з моніторингом рівня фосфору в сироватці крові, щоб гарантувати застосування оптимальної щоденної дози.

Титрування та підтримуюча доза.

Рівень фосфору в сироватці крові слід ретельно контролювати та титрувати дозу севеламеру карбонату по 0,8 г 3 рази на добу (2,4 г/добу) кожні 2–4 тижні аж до досягнення прийнятного рівня фосфору в сироватці крові та надалі регулярно проводити моніторинг.

Пацієнтам, які застосовують Севеламер-Віста, слід дотримуватися призначеної дієти.

У клінічній практиці лікування повинно бути безперервним, зважаючи на необхідність контролю рівня фосфору в сироватці крові, а добова доза, як очікується, повинна становити в середньому близько 6 г.

Особливі групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку

Пацієнтам літнього віку корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність

Не було проведено ніяких випробувань у пацієнтів з порушеннями функції печінки.

Дети

Лекарственное средство Севеламер-Виста не предназначено для применения детям.

Безопасность и эффективность применения севеламера детям младше 6 лет или детям с BSA ниже 0,75 м2 не были установлены.

Безопасность и эффективность применения севеламера детям старше 6 лет с BSA>0,75 м2 были установлены. Текущие доступные данные описаны в разделе «Фармакологические свойства».

Передозировка

Севеламер гидрохлорид, содержащий такой активный компонент, что и севеламер карбонат, назначался здоровым добровольцам в дозах до 14 г в сутки в течение 8 суток; никаких побочных эффектов не возникало. У пациентов с ХХН максимальная исследованная среднесуточная доза составляла 14,4 г севеламера карбоната как разовая ежедневная доза.

Симптомы, наблюдаемые при передозировке, аналогичны побочным реакциям, описанным в разделе «Побочные реакции», включают главным образом запор и другие известные желудочно-кишечные расстройства.

При необходимости следует провести соответствующее симптоматическое лечение.

Побочные реакции

Короткий огляд профілю безпеки.

Усі побічні реакції, які найчастіше зустрічалися (≥ 5 % пацієнтів), були класифіковані як розлади з боку шлунково-кишкового тракту. Більшість цих побічних реакцій були легкого або середнього ступеня тяжкості.

Список побічних реакцій (див. Таблиця 2)

Безпека севеламеру (у вигляді солей карбонату та гідрохлориду) вивчалася у процесі численних клінічних досліджень за участю 969 пацієнтів, які перебували на гемодіалізі з тривалістю лікування від 4 до 50 тижнів (724 пацієнти отримували лікування севеламеру гідрохлоридом, а 245 пацієнтів — севеламеру карбонатом), 97 пацієнтів, що перебували на перитонеальному діалізі з тривалістю лікування 12 тижнів (усі отримували лікування севеламеру гідрохлоридом), та 128 пацієнтів із ХХН, які не отримували діаліз, із тривалістю лікування від 8 до 12 тижнів (79 пацієнтів отримували лікування севеламеру гідрохлоридом, а 49 пацієнтів — севеламеру карбонатом).

Дані про побічні реакції, які виникали під час клінічних досліджень або про які за власним бажанням повідомляли пацієнти під час післяреєстраційного застосування препарату, наведені в таблиці 2 згідно з частотою їхнього виникнення. Дані класифіковані таким чином: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до

Таблиця 2

Системи органів за MedDRA

Дуже часто

Часто

Дуже рідко

Частота невідома

З боку імунної системи

підвищена чутливість*

З боку шлунково-кишкового тракту

нудота, блювання, біль у верхній частині живота, запор

діарея, диспепсія, метеоризм, абдомінальний біль

кишкова непрохідність, часткова кишкова непрохідність, заворот кишок, кишкова перфорація1, шлунково-кишкові кровотечі*1, виразка кишечнику*1, некроз шлунково-кишкового тракту * 1, коліт*1, об’ємне утворення кишечнику*1.

З боку шкіри та підшкірних тканин

свербіж, висипання

Діагностика

кристалічне відкладення у кишечнику*1


* післяреєстраційне застосування.

1 Див. попередження щодо запальних шлунково-кишкових розладів у розділі «Особливості застосування».

Діти

В цілому профіль безпеки для дітей і підлітків (віком від 6 до 18 років) аналогічний профілю безпеки для дорослих.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливим. Це дозволяє вести безперервний моніторинг балансу показника користь/ризик препарату. Спеціалісти у галузі охорони здоров’я зобов’язані повідомляти через систему про будь-які випадки підозрюваних побічних реакцій.

Срок годности

3 года.

Условия хранения

Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °С.

Хранить в недоступном для детей месте.

Упаковка

180 таблеток, покрытых пленочной оболочкой, в контейнерах (баночках) с крышечкой с защитой от детей и контролем первого раскрытия или без защиты от детей и контроля первого раскрытия; по 1 контейнеру (баночке) в картонной коробке.

Категория отпуска

По рецепту.

Производитель

Синтон Хиспания, С.Л.

Местонахождение производителя и его адрес места осуществления деятельности

Ул. К/Кастелло, №1, Сант Бой де Лебрегат, Барселона, 08830, Испания.

Источник инструкции

Инструкция лекарственного средства взята из официального источника — Государственного реестра лекарственных средств Украины.

Обратите внимание!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций.

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

podorozhnyk.ua не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте podorozhnyk.ua. Подробнее об отказе от ответственности.